posted by admin on November 27, 2014

Radna nedelja je pri kraju, a pred ekipama našeg kluba vikend prepun utakmica. Očekuje nas šest susreta u okviru ligaških nadmetanja.
Prvotimke, koje su u prethodnom kolu II Vojvodjanske lige neočekivano izgubile tri boda izgubivši rezultatom 3-1 od ekipe Štrand volley-a, imaju popravni protiv uvek neugodnog tima Fortune iz Temerina.
Očekujemo da će se posle ovog duela naše seniorke vratiti na pobednički kolosek i revanširati gošćama za prošlogodišnji poraz koji je našu ekipu koštao ulaska u viši rang. Utakmica se igra u nedelju od 13:00h u sali OŠ ’’Dositej Obradović’’.
Kod mladjih selekcija ukrštamo koplja sa futoškim ekipama!
U okviru lige TNS za devojčice, u kojoj nastupaju naše mladje selekcije, igramo dvomeč sa ekipama ŽOK Futog. 
U okviru lige TNS1, selekcija 2000. godišta dočekuje svoje vršnjakinje ekipu ŽOK Futog i eventualnom pobedom učvršćuje svoje mesto medju četiri najbolje plasirane ekipe na tabeli, nadajući se s pravom plasmanu na finalni turnir. Utakmica je na programu u subotu od 11:00h.
Generacija devojčica 2001. godišta, u nedelju od 9:30h, u sali naše škole igra svoje poslednje prvenstveno kolo I dela takmičenja u TNS2, protiv filijale ŽOK Futog koja radi u Begeču. Ekipa trenera Jovane Joldić iz susreta u susret igra sve bolje i ima lepu šansu da prvi deo takmičenja završi na drugoj poziciji.
Dečaci, trenera Mitra Banjca, igraju komšijski derbi protiv ekipe SMT Detelinara i svaki rezultat osim pobede našeg tima predstavljao bi veliko iznenadjenje. Ekipa je kompletna i spremno dočekuje ovu utakmicu posle koje, već iduće subote, sledi derbi za drugu poziciju na tabeli protiv ekipe Champ 07. Domaćin utakmice je ekipa SMT Detelinara, u sali OŠ ’’S.M. Toza’’, a utakmica počinje od 9:30h.
Najmladji odbojkaši, ekipa 2002/2003. godišta u okviru Lige male odbojke dočekuju ekipu OK Futog u subotu u sali naše škole, dok odbojkašice putuju za Futog i u nedelju nastupaju protiv ekipe Sportisimo Futog u sali OŠ ’’Miroslav Antić’’.
Srećno!!!


Leave a Comment

Fields with * are required.