posted by admin on December 7, 2017

Prvotimke trenera Dragana Stojića su večeras, u poslednjoj utakmici prvog dela takmičenja II Vojvodjasnke lige, savladale ekipu Partizana iz Sremskih Karlovaca rezultatom 3-1.

Od samog početka utakmice naše devojke su imale terensku nadomćnost. Bolje u svim elementima igre, one su bez većih problema došle do prednosti od 2-0 u setovima. Medjutim, kako to često biva, u trećem setu je došlo do pada u igri naše ekipe, što su gošće iskoristile, i zasluženo došle do prvog osvojenog seta. U nastavku igre, stavri su došle na svoje mesto, pa su kvalitetnije odbojkašice SK Volley osvojile set i zaključile prvi deo takmičenja pobedom vrednom tri boda.

podrška

Nakon sedam kola naše seniorke zauzimaju 3. mesto na tabeli II Vojvodjanske lige sa skorom od pet pobeda i dva poraza, te 15 osvojenih bodova.