posted by admin on April 20, 2019

U dva dana naši pioniri su odigrali dve utakmice u okviru Lige TNS, ostvaraili dve pobede, i sa prvog mesta čekaju finiš lige. Da li će sa pozicije jedan dočekati F4, ostaje da se vidi nakon utakmice sa Stražilovom.

U prvom susretu, juče, oni su sa 2-1 savladali tim Voše. Naši dečaci su tokom čitave utakmice bili u rezultatskom zaostatku ali su, i pored blede igre, uspeli da slave. Prvi set je zasluženo, posle velikog broja grešaka naše ekipe, pripao Voši. Iako su loše počeli nastavak igre, ''vijali'' rivala, naši odbojkaši su smogli snage, i u samom finišu seta, pobedili sa 25-23, i izjednačili na 1-1. Polsednji, treći set, igran je po režiji drugog. Voša je vodila, ali su na kraju, posle preokreta, pioniri SK Volley, bili bolji i pobedili.

U drugoj utakmici, protiv OK Futog, naši dečaci su slavili sa 3-0. Bez većih problema, bolji u svakom od setova, izabranici trenera Banjca su osvojili sva tri boda i preuzeli prvo mesto na tabeli.