posted by admin on May 19, 2019

Prvi u seriji streetvolley turnira, na kojima že nastupati odbojkaši i odbojkašice našeg Kluba, završen je u Bačkom Gradištu, a obeležili su ga naši dečaci. Devojćice su takodje bilo uspešne, istina bez medalja, ali sa vidnim napretkom u svom sportskom razvoju.

Treneri Dragan Stojić i Nikola Emer u Bačko Gradište su odveli 11 ekipa koje su u sjajnom ambijentu stadiona Budućnosti proveli lep dan, družili se sa svojim vršnjacima i odigrali mnoštvo utakmica. Na turniru je učetvovalo preko stotinu ekipa iz dvedesetak klubova Vojvodine, Beograda i BiH.

U narednom periodu naše ekipe očekuje još nekoliko turnira. Prvi na redu je već u subotu, 25.5-2019. u Temerinu, kojeg organizuje naš prijateljski klub, OK Grbić. a na kojem će nastupiti naše pionirke.

Naravno, centralni dogadjaj je svakako 11. Trofej SK Volley, koji će i ove godine biti u Futogu. Turnir, čiji smo domaćini, planiran je za 8.6.2019. a učestvovaće oko 800 malih odbojkašica i odbojkaša.


Leave a Comment

Fields with * are required.