posted by admin on September 24, 2019

Udruženje odbojkaških trenera Srbije i Vojvodine, kao i svakog septembra, tako i ovog puta, su organizovali trenerski seminar koji je prethodnog vikneda održan u Odžacima.

Predvodjeni sportskim direktorom Vasom Mijićem, naši treneri, Slobodan Velemir, koordinator rada svih selekcija kluba, Dragan Stojić, Mitar Banjac i Nikola Emer, prisustvovali su toeoretskim predavanjima kao i praktičnim demonstracijama, koje su, na sjajan način, prezentovali dr Nedžad Osmankač, predsednik UOTV, dr Goran Nešić, dr Marko Stojanović i master sporta, trener u našem klubu, Dragan Grujičić.

Prisustvom na ovom seminaru, sa kojeg nose najlepše utiske, struka našeg kluba je obnovila svoje  takmičarske legitimacije, neophodne za rad u sezoni pred nama.

Leave a Comment

Fields with * are required.