posted by admin on April 17, 2018

Izuzev prvotimki koje su doživele poraz umeču protiv Lavice sve ostale selekcije našeg kluba su zabeležile prvenstvene pobede.

U utakmici II Vojvodjanske lige Lavice su bile bolje tokom čitavog susreta, igrale efiksanije, i nakon tri odigrana seta savladale naše prvotimke sa 3-0. Trener Stojić i njegove odbojkašice nisu uspevale da odgovore navrlo dobru igru gostujuće ekipe pa sem časnog poraza nisu uspeli nešto više. Priliku za popravni one će imati u subotu, kada u narednom kolu gostuju Partizanu.

U okviru Lige TNS1 naše odbojakšice pionirskog uzrasta su odigrale vrlo neizvesnu utakmicu protiv Dunav Volleya. Nakon 1-1 u setovima, pre svega zahvaljujući odličnoj seriji servisa Tijane Tešendić, naše odbojkašice su pobedile sa 2-1 u setovima.

U Kovilju u utakmici izmedju domaćeg Respekta i naših odbojkašica, devojčica 5/6 razreda, vidjena j velika borba. Iako su, prema rečima trenera Stojića, odigrale jednu od lošijih utakmica sezone, naše devojčice su uspele da zabeleže novi trijumf, od 2-1 u setovima, i na taj način potvrde dosadašnje, zaista dobre, rezultate.

Pioniri našeg kluba su odigrali utakmicu izmedju sebe. Prema očekivanju, stariji dečaci su bili bolji, slavili sa 3-0 u setovima, nastavivši tako sjajan rezultatski niz. Mladji su pokazali svoj potencijal potvrdivši da će u narednim sezonama biti isto tako uspešni kao njihovi stariji saigrači danas. Trener Banjac je na kraju susreta bio zadovoljan vidjenom igrom svojih pulena.

posted by admin on March 26, 2018

Predstavnici našeg kluba, kapiten pionira Uroš Mišković, trener Mitar Banjac i koordinator rada svih selekcija Slobodan Velemir, gostovali su na Radio televiziji Vojvodine, a u okviru Novosadskih razglednica.

Na poziv urednika ove vrlo gledane emisije oni su danas posetili RTV i razgovarali o radu kluba, velikom uspehu naših pionira na tek završenom Finalnom turniru prvenstva Vojvodine u Kleku gde su osvojili titulu prvaka, saradnji sa OK Vojvodina NS Seme, te o planovima SK Volley u budućnosti.

posted by admin on March 18, 2018

Nakon ubedljive pobede u finalu Pionirskog prvenstva Vojvodine, od 3-0 u setovima, protiv ekipe Srem Eaton, odbojkaši našeg kluba su postali pionirski šampioni Pokrajine, osvojili zlatnu medalju i treći put za redom obezbedili plasman na završni turnir Pionirskog prvenstva Srbije.

Posle pobede u polufinalu nad ekipom Proletera, naše dečake je u finalu sačekala odlična ekipa iz Sremske Mitrovice, koja je pre toga, sa 3-1, savladala domaći Klek. Bila je to prilika, da se nakon grupne faze takmičenja, u kojoj su se sastale ove dve ekipe, napokon sazna ko je u ovom momentu najbolji. Na našu radost, bili su to odbojkaši trenera Mitra Banjca. Po svemu vidjenom u sali ''Miloš Grbić'', možemo slobodno reći i više nego zasluženo.

Početak meča bolje je otvorio naš tim. Serijom odličnih servisa Veljka Ćulbrka SK Volley je stekao veliku prednost. U nastavku seta, igra naše ekipe je bila sve bolja, rezultatska prednost sve veća, da bi na kraju, prvi deo igre bio završen rezultatom 25-16.

Zaostatak od jednog seta nije mnogo uticao na Mitrovčane. Oni su nastavili svoju igru pokušavajući da, pre svega napadačkim servisom, razoružaju naše primače, a zatim na minimum svedu opcije našeg tima u napadu. Na našu sreću nisu uspeli. Doduše, veliki broj grešaka, naših odbojkaša, omogućio je protivniku egal igru ali samo do rezultata 16-16. U tom periodu, nakon dva asa Adžića, naš tim se razigrao i serijom dobrih napada mirno priveo kraju drugi set. Bilo je 25-21.

Treći, poslednji set ovog finala, pripao je našoj ekipi. Iako su Sremci poveli sa 4-0, naši pioniri nisu stali, već su, kao i mnogo puta u tekućoj sezoni, potvrdili svoj kvalitet, nadoknadili rezultatski minus, i samouvereno, sjajnom timskom igrom, priveli utakmicu kraju. Poslednji poen koji je, posle odlično uvežbane kombinacije, realizovao Uroš Muškinja, bio je znak za veliko slavlje naših dečaka, koji su, na pravi način, potvrdili epitet najbolje ekipe u Vojvodini.

Odlikom žirija, kojeg su sačinjavali treneri sve četiri ekipe, odbojkaši našeg kluba, njih trojica, dobili su individualna priznanja. Aleksa Kozić je izabran za najbolje dizača, dok su potencijalni reprezentativci Srbije, Strahinja Vulović i Veljko Ćulibrk, proglašeni za najboljeg libera, odnosno, najboljeg odbojkaša finalnog turnira, koji je, vrhunski, organizovan u Kleku.

Čestitke našim pionirima kapitenu Urošu Miškoviću, Aleksi Koziću, Veljku Ćulibrku, Urošu Muškinji, Luki Spoji, Aleksi Adžiću, Strahinji Vuloviću, Danilu Božiću, Djordju Novakoviću, Nikoli Grekuloviću, Milanu Čamdžiću, Milošu Keravici, Nemanji Vidoviću i Vasiliju Aleksiću, kao i treneru Banjcu, koji su svojim marljivim radom ostvarili jedanod najvećih uspeha našeg kluba, uz želju da isto tako nastave i u budućnosti.

Treće mesto je pripalo OK Klek, koji je, nakon pet setova, savladao Proleter iz Zrenjanina sa 3-2.

Na kraju, moramo izraziti zahvalnost rukovodstvu OK Vojvodina NS Seme, koji je od samog starta Pionirskog prvenstva Vojvodine, kao tehnički partner, zaista puno pomogao, pre svega, omogućivši našim dečacima da se pod imenom ovog kluba bore i izbore za trofej namenjen najboljoj ekipi Vojvodine.

Naši pioniri su obezbedili učešće u velikom finalu Pionirskog prvenstva Vojvodine, pošto su u Kleku, u prvoj polufinalnoj utakmici ovog takmičenja, sa 3-0 u setovima, savladali vršnjake iz zrenjaninskog Proletera.

Superiorniji u svim elementima odbojkaške igre naši dečaci su tokom čitave utakmice bili u rezultatskoj prednosti. Od samog starta utakmice izabranici trenera Banjca su dobro servirali, igrali borbeno u polju, a u napadu raznovrsno. Tehničar naše ekipe, Aleksa Kozić, je ravnomerno razigrao sve svoje napadače, koji su bez problema priveli prvi set kraju. Bilo je 25-14. U nastavku igre, ekipu je predvodio vrlo raspoloženi Muškinja, koji je u pratnji Miškovića i Spoje, potpuno nadigrao odbranu Proletera. Iz poena u poen prednost je rasla, pa su naši pioniri, u mirnoj završnici drugog seta, sa 25-17 došla do vodjstva od 2-0 u setovima. Standardno dobri bili su naši blokeri Ćulibrk i Adžić, dok je libero Vulović sa puno samopouzdanja držao odbranu polja našeg tima. Treći set je, sjajnom serijom servisa otvorio Luka Spoja. Do tada, vrlo uporni zrenjanici su stali, a naši dečaci, ubedljivo, sa sjajnom igrom, rezultatom 25-14, priveli ovaj set kraju, obezbedivši tako, potpuno zasluženo, finale pokrajinskog takmičenja, a samim tim, i treću godinu za redom, plasman na finale Prvenstva Srbije.

Finale je na programu od 19h, a rival našim odbojkašima biće pobednik duela izmedju Kleka i Srema iz Sremske Mitrovice.

posted by admin on March 17, 2018

I pored poraza, kojeg su ove subote zabeležile četiri naše selekcije, možemo biti zadovoljni njihovom prikazanom igrom. Ostvarene pobede prvotimki i pionira su bile očekivane.

U utakmici Lige Tns 1 za dečake, naša mladja ekipa pionira je odigrala jednu vrlo zanimljivu utakmicu sa svojim rivalima, odbojkašima Futoga. Futožani su, nakon tri odigrana seta, za nijansu bili bolji i zasluženo odneli veći deo plena, pobedivši rezultatom 2-1.

Pionirke su dočekale favorizovani Ns volley team i doživele minimalan poraz od 2-1. Naše odbojkašice su igrale dosta dobro, pretile svojim protivnicama tokom čitavog susreta, i na kraju potpuno zasluženo osvojile veliki bod. Trener Banjac je bio zadovoljan prikazanom igrom, i nagovestio još bolja izdanja svoje ekipe u nastavku šampionata.

Iznenadjujući poraz, od 2-1 u setovima, zabeležile su odbojkašice trenera Stojića, u Ligi TNS 5/6 r, na gostovanju kod Dunav volleya. Veliki broj grešaka našeg tima destabilzovao je igru čitave ekipe što su domaće odbojkašice iskoristile i na kraju trijumfovale.

Mladje pionirke su gostovale ekipi Respekta. Iako su doživele poraz od 3-0 nisu razočarale. Na protiv, one su, baš kao i u prethodnom kolu, kada su pobedile Dunav, pružile svoj maksimum, koji, ovoga puta, nije bio dovoljan za nešto više.

Prvotimke su, u okviru takmičenja u II Vojvodjanskoj ligi, odmerile snage sa ekipom Žok Novi Sad i ostvarile pobedu vrednu tri boda. Izabranice trenera Stojića su dominirale tokom čitave utakmice i bez većih problema savladale ekipu Novog Sada sa 3-0.

Pioniri su dočekali Sremskokralovačku ekipu Stražilova, trijumfovali sa 3-0, napravivši tako odličnu uvertiru pred sutrašnje finale Pionirskog prvenstva Vojvodine koje će igrati u Kleku.

posted by admin on March 13, 2018

Naši pioniri, puleni trenera Mitra Banjca, će morati da pobede Proleter iz Zrenjanina ukoliko žele da, na trećem za redom finalnom turniru Pionirskog prvenstva Vojvodine, izbore veliko finale, a samim tim, i plasman meedju dvanaest najboljih timova Srbije.
Nakon žreba, koji je održan u prostorijama OSV, odlučeno je da prvi polufinalni par čine naš SK Volley i zrenjaninski Proleter, dok će u drugom polufinale igrati Klek i Srem iz Sremske Mitrovice. Domaćin turnira biće Klek, a polufinalne utakmice će se igrati u nedelju 18.3.2017. u terminima od 11h i 13h, meč za treće mesto startuje od 17h dok je veliko finale na programu od 19h a sve u sportskoj sali ''Miloš Grbić''.
Naši pioniri su spremni, raspoloženi za nadigravanje, i prema svemu vidjenom, u dosadašnjem delu takmičenja, kadri da se popnu na najviše postolje. Verujemo u njih i nadamo se da će nakon bronze, koju su pre dve godine osvojili baš u Kleku, ovoga puta, na njihovim grudima, zasijati, najsjanije, zlatno odličje.

posted by admin on March 10, 2018

Prvi dan vikenda protekao je u pobedama naših selekcija. Ostvarena su četiri trijumfa a jedini poraz su doživeli mladji pioniri u svojoj utakmici protiv Dunav volleya.

Prvotimke su savladale nejaki Ns volley. Rezultatom 3-0, zabeležen je drugi uzastopni trijumf naše seniorske ekipe koja se i dalje, sa pozicije broj tri, bori za drugo mesto koje bi moglo biti dovoljno za plasman u viši rang takmičenja.

Izabranice trenera Tamare Djurkić, naše mladje pionirke, su poput svojih starijih drugarica odigrale odličnu utakmicu, zabeležile pobedu i potvrdile zaista dobar rad na treninzima. One su ugostile ekipu Dunav volleya i sa 3-0 savladalesvog rivala.

U Ligi TNS 5/6r odbojkašice trenera Stojića su nastavile po starom. Pobeda u utakmici protiv FOKa, rezultatom 3-0, potvrdila je superiornost našeg tima i pokazala da je poraz iz prošlog kola, protiv lidera na tabeli, vrlo brzo prebrodjen. Odličnom igrom one su zasluženo slavile i još više učvrstile svoju drugu poziciju na tabeli.

Pioniri su gostovali ekipi Voše a u okviru XII kola Lige TNS, i ostvarili novi maksimalni trijumf protiv vrlo borbene ekipe domaćina. Sem u prvomsetu, kada je domaćin parirao, naš tim je dominirao i bez ikakvih problema priveo utakmicu kraju.

Iako su se borili, hrabro suprotstavili iskusnijem rivalu ekipi Dunav volleya, naši mladji pioniri nisu uspeli doći do boda u utakmici Lige TNS1. Gosti su bili bolji u prelomnim trenucima susreta, pobedili sa 3-0 i pokazali da su u ovom momentu ipak kvalitetniji.

U okviru 1/4 finala Pionirskog prvenstva Vojvodine naš tim je u revanšu, službenim rezultatom 3-0 savladao ekipu Futoga, i na taj način, obezbedio, treće za redom, učešće na finalnom turniru ovog takmičenja koje je na programu u nedelju 18/3/2018 . Žreb je u ponedeljak, u prostorijama OSV, a odbojkašima trenera Mitra Banjca potencijalni rivali mogu biti ekipe Kleka, zrenjaninskog Proletera i Srema iz Sremske Mitrovice.